Інгалятори - перші помічники в сезон застуд

19/09/2017

Мабуть, немає такої людини, яка хоча б раз в житті не стикався з гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) та їх неприємними супутниками-кашлем, нежиттю, болем у горлі і лихоманкою. Особливо це стосується дітей. Часом відправивши своє чадо в садок або школу абсолютно здоровим вранці, вже до вечора у дитини піднімається температура і проявляються інші ознаки ГРВІ. В результаті стривожені батьки починають гарячково шукати способи скоріше поставити на ноги дитину і добре б при цьому самому не захворіти, щоб не влаштувати «домашній лазарет». У даній ситуації хтось довіряє лікарських засобів і прагнути скупити пів аптеки, інші-довіряють «бабусиних рецептів» від застуди-малиновому варення, меду і інгаляцій. Говорячи про останній спосіб лікування симптомів застуди, технології зайшли далеко вперед і сьогодні більше не потрібно «дихати парою над картоплею» або додавати ефірні масла в посуд з кип'яченою водою, можна придбати сучасний інгалятор, який ще називають небулайзер. Це більш безпечний і ефективний спосіб проведення інгаляції, порівняно зі старими методами. Користуючись таким приладом ризик отримати опік слизової оболонки зводиться до мінімуму, а ефективність процедури збільшується завдяки цілеспрямованому впливу на слизову оболонку.

Чому проведення інгаляцій настільки ефективно?  

Вона заснована на вдиханні лікарської речовини з парою або газом. Це дозволяє доставити діюча речовина безпосередньо в місце проблеми-на слизову оболонку дихальних шляхів. Крім того, при вдиханні лікарської речовини у вигляді мікрочастинок воно розподіляється на велику площу поверхні слизової оболонки, що дозволяє лікам швидше всмоктуватися в кров і надавати належний ефект. Це забезпечує високу ефективність процедури при таких захворюваннях як бронхіт, тонзиліт, пневмонія, а також патологіях, які зачіпають порожнину носа, від простого нежитю до синуситу і гаймориту.  

Як вибрати інгалятор?

Не дивлячись на єдиний спосіб доставки ліків в організм небулайзери діляться на кілька видів:

  • Парові інгалятори (принцип дії заснований на випаровуванні лікарської речовини);
  • компресійні інгалятори (під впливом компресора потужний потік повітря проходить через лікарську речовину, в результаті створюється аерозольна хмара, що доставляється безпосередньо на слизову оболонку);
  • ультразвукові інгалятори (за рахунок впливу на лікарську речовину ультразвуку воно розщеплюється на молекули і перетворюється в аерозоль, який потім вдихається).

Найбільш сучасними і прогресивними є компресійні і ультразвукові небулайзери. Їх зручно використовувати як дорослим, так і дітям за рахунок комплектації спеціальними насадками. Дитячий інгалятор можна купити навіть для немовляти завдяки комплектації спеціальною маскою і наконечниками з м'якого пластику.

Ультразвуковий небулайзер дуже простий і зручний у використанні при своїй високій ефективності. Включає можливість регулювання потоку аерозолю, підключення автомобільного адаптера і акумуляторної батареї, укомплектований насадками для ротової і носової інгаляцій, масками для дорослого і дитини. Крім того, він дуже компактний і легкий, його зручно носити з собою і брати в поїздки. Безшумна робота ультразвукового небулайзера дозволить використовувати його в будь-якій ситуації. Заслуговують увагу ультразвукові інгалятори відомих брендів Longevita (Великобританія) і OMRON (Японія). Останній випускає моделі, які поміщаються навіть в кишені і особливо актуальні для алергіків або астматиків.

Варто відзначити, що у ультразвукового інгалятора є недолік, відсутній у компресійних небулайзерів-при проведенні інгаляції частина лікарської речовини втрачається під впливом ультразвуку. Компресійний інгалятор в порівнянні з ультразвуковим більш гучний і менш компактний, проте не поступається за своєю ефективністю і популярний в педіатричній практиці. Він вважається найбільш ефективним способом доставки ліків в організм дітей з респіраторними захворюваннями. Унікальні властивості даного апарату полягають в його здатності перетворювати лікарський розчин в аерозольний стан. Під час процедури, лікарські засоби не руйнуються і доставляються глибоко в легені. Для того, щоб користуватися компресійним інгалятором не потрібно спеціальних навичок, він простий і зручний в застосуванні.  

Інгалятори по праву заслужили місце в домашній аптечці в сезон застуд для надання допомоги всієї сім'ї.

Купити інгалятори Ви завжди можете в мережі салонів і інтернет-магазині Орто-Лайн-у нас Ви отримаєте професійну консультацію і широкий вибір виробів.

Коментарі

Не знайдено коментарів

Написати відгук