info@orto-line.com.ua
(095) 700-44-63
(067) 310-73-00
(067) 000-23-35
(068) 446-18-07
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 10:00-17:00
Зміст:
Виношування дитини – непростий період і спростити його перебіг, а також поліпшити самопочуття жінок допомагають безліч пристосувань.
Одне з них – бандаж, виріб, який підтримує животик, що збільшується в розмірах. Але перш ніж його купити, потрібно точно знати, як вибирати бандаж для вагітних, з якого терміну гестації його рекомендують надягати лікарі і за яких показаннь.
Бандаж – білизна, що виготовляється з тканин, які добре розтягуються. Надає відразу кілька ефектів:
Краще вибирати допологовий бандаж спільно з лікарем. Він в змозі правильно оцінити стан вагітної, схильність до викидня, наявність протипоказань. Підтримуюче пристосування не використовується, якщо у пацієнтки є серцево-судинні захворювання і хвороби нирок, що супроводжуються сильними набряками. З обережністю його призначають і при діабеті.
Бандаж післяпологовий як вибрати – це не найголовніше питання, на яке повинна знати відповідь майбутня матуся. Правильніше за все задуматися про його купівлю ближче до 20-22 тижня, в цей час вже починає з'являтися животик і відповідно м'язи поступово розтягуються.
Однак, все індивідуально, при багатоплідній вагітності або багатоводді лікар може порекомендувати вдатися і раніше до застосування ортопедичного виробу.
Як правильно вибрати бандаж для вагітних може розповісти фахівець в ортопедичних салонах або лікар. Якщо виношування дитини протікає легко, без патологій, то про його покупку можна і зовсім не замислюватися.
Але є і певні свідчення, при яких лікар буде рекомендувати користуватися виробом. До них відносять:
Бажано використовувати підтримуючий пояс жінкам при 2-й і наступних вагітностях.
Як правильно вибрати бандаж для вагітних і що потрібно про них знати? Спочатку необхідно визначитися з моделлю. Основні види допологових бандажів, це:
Який бандаж краще при вагітності – кожна майбутня матуся вирішує індивідуально. Але, в будь-якому випадку, їх підбирають за розміром.
Не всі жінки знають, який бандаж вибрати і як потрібно його носити.
Універсальний підтримуючий пояс надягають лежачи, дотримуючись таких правил:
Виноска. Правильність закріплення пояса можна визначити, оцінивши його розташування. Бандаж повинен знаходитися строго під животом, упиратися в лобкову кістку, а між ним і животом повинна вільно проходити долоня.
Як правильно підібрати час для використання пристосування? Фахівці не рекомендують носити ортопедичний підтримуючий живіт виріб більше 6 годин на день. Обов'язково необхідно робити не менш ніж півгодинні перерви через кожні 2-3 години безперервного носіння. На ніч пояс обов'язково знімається.
Бандаж-шортики надягають також лежачи. І це основний недолік таких виробів, так як після відвідування туалету його складно знову правильно закріпити в потрібному положенні.
Як правильно вибрати бандаж для вагітних після пологів? Післяпологовий бандаж необхідний при болях в спині і животі, при сильному ослабленні м'язів. Показано його використання і після кесаревого розтину, але тільки якщо операція проведена звичайним способом. При нестандартних розрізах черевної стінки, наприклад, поздовжньому, носіння пояса протипоказано.
Стягуючі пристосування на період після пологів можуть бути у вигляді:
Переваги трусиків – непомітність під одягом. Бермуди добре підходять для одночасного впливу на область талії, живота, сідниць та стегон.
Універсальний пояс надягають після народження дитини широкою стороною на живіт, вузькою – на область спини. Фіксувати його також потрібно в положенні лежачи, а носити можна 6-8 годин. Використовують його, якщо немає протипоказань, від одного до 5-6 тижнів.
Як правильно підібрати бандаж можуть розповісти в спеціалізованих ортопедичних салонах і аптеках, в яких є відділ медтехніки. Саме там консультант допоможе визначитися з розміром і приміряти покупку. Замовити товар можна і через інтернет. Відповідний розмір пояса визначається виходячи з обхвату стегон:
Однак, не варто сильно покладатися на усереднені розміри – потрібно обов'язково звірятися з розмірної сіткою тієї марки, виріб якої плануєте купувати.
Підтримуючі трусики купують на 1-2 розміри більше в порівнянні з білизною, що використовувалася до вагітності. Післяпологовий пояс потрібно купувати, вимірявши талію.
Бандаж вибирають, орієнтуючись не тільки на розмір. Виріб повинен бути виготовлений з м'якого, дихаючого матеріалу. На його внутрішній частині не повинно бути випираючих елементів, які можуть натирати шкіру. Небажано купувати білизну і зі вставками з мережива, так як вони також можуть натирати.
Не можна використовувати б/у пояса і трусики. Згодом еластична тканина розтягується і ефект від пристосування знижується. Бандаж періодично необхідно прати і сушити в розправленому вигляді.
Бандаж під час вагітності – це пристосування, що знижує навантаження на живіт і спину та допомагає уникнути безліч проблем. Але використовувати його потрібно тільки за показанням після консультації з лікарем. Під час застосування необхідно дотримуватися всіх правил носіння та головне – купуйте виріб, відповідний вашому розміру і такий, що має сертифікати якості.
Не знайдено коментарів
Написати відгук© 2004 - 2024 Орто-Лайн.