info@orto-line.com.ua
(095) 700-44-63
(067) 310-73-00
(067) 000-23-35
(068) 446-18-07
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 10:00-17:00
Зміст:
Ортопедичні наколінники представляють собою пристосування, які призначені для іммобілізації суглобів при захворюваннях або травмах опорно-рухового апарату. Фіксатори виробляються з різних матеріалів, які забезпечують різний ступінь захисту і мають певний спектр застосування.
Перед покупкою слід вивчити всі можливі варіанти, щоб зробити правильний вибір. Увагу потрібно звернути на наявні показання до застосування. Щоб ортопедичний виріб зберігав первинні властивості протягом заявленого виробником терміну придатності, потрібно заздалегідь ознайомитися з рекомендаціями по догляду.
Наколінники застосовуються як в профілактичних, так і в лікувальних цілях, наприклад при артрозі колінного суглоба. Ортопедичний виріб незамінний для відновлення функцій колінного суглоба після травми і/або хірургічного втручання. Носити фіксатор колінного суглоба можна тільки після консультації з лікарем. В іншому випадку є ризики порушення кровопостачання в області суглобових структур, що тільки посилює проблему.
Ортопедичні наколінники для хворих суглобів рекомендується використовувати в наступних випадках:
Фіксатор розвантажує пошкоджене коліно при артрозі, знижуючи інтенсивність больових відчуттів під час ходьби. З його допомогою вдається запобігти розвитку захворювань при заняттях спортом, піднятті важких предметів в силу професійної діяльності (будівельники, продавці). Еластичні наколінники необхідні для осіб, які страждають від зайвої ваги.
Компресійні бандажі використовуються для фіксації з метою запобігання подальшого пошкодження меніска, зняття набряку і зменшення болю. Такі вироби представляють собою додатковий стабілізатор для суглоба. Жорсткі фіксатори призначені для повного виключення рухів, що необхідно при серйозних травмах.
Фіксатори коліна допускається використовувати не у всіх випадках, незважаючи на масу переваг.
Абсолютні протипоказання для їх носіння:
При набряку тканин колінного суглоба використовувати фіксатор можна, але тільки після консультації з лікарем.
Наколінники розрізняються за ступенем жорсткості, в зв'язку з чим і відрізняється їх функціональність. Даний фактор є основним критерієм при виборі фіксатора.
Види наколінників в залежності від ступеня фіксації:
Серед інших типів наколінників слід виділити пристрої з підігрівом, які стають дедалі популярнішими. Вони оснащені джерелами галогенового і інфрачервоного випромінювання, призначеного для глибокого прогрівання пошкоджених ділянок.
Завдяки такому впливу поліпшується рухливість колінного суглоба і зменшується інтенсивність больових відчуттів.
Для лікування травм, артрозу та інших захворювань колінних суглобів використовуються наколінники, виготовлені з таких матеріалів, як:
Матеріал ортопедичних наколінників при артрозі колінного суглоба та інших порушеннях є другорядним критерієм при виборі. У цьому випадку роль грають особисті вимоги пацієнта. Фахівці рекомендують вибирати натуральні матеріали, що виключають ймовірність розвитку ускладнень з боку шкірного покрову.
За будовою фіксатори для колінних суглобів при артрозі різняться:
Перед тим, як вибрати ортопедичні наколінники при артрозі або інших патологіях, вивчіть рекомендації. Віддавайте перевагу відомим виробникам, які давно зарекомендували себе на ринку.
Як визначити розмір виробу? Виміряйте окружність нижньої частини стегна і обхват коліна. Отримані цифри порівняйте з показниками, які вказані виробником в розмірній таблиці на упаковці.
Щоб вибрати бренд та модель – ознайомтеся попередньо з відгуками. Добре зарекомендували себе вироби, представлені в нашому інтернет-магазині таких торгових марок:
© 2004 - 2024 Орто-Лайн.